1. Prekių grąžinimas

Jei Jūs nesate 100 % patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 365 kalendorines dienas ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Susisiekite su mūsų šaunia komanda el.paštu [email protected] ir rasime tinkamiausią sprendimą.

Prekės negalėsime priimti atgal, jei:

 • Buvo naudota (išskyrus tuos atvejus, kai naudojant garantiniu laikotarpiu paaiškėjo gamyklinis defektas).
 • Buvo sugadinta dėl neteisingo naudojimo nesilaikant instrukcijos ar ne pagal paskirtį.
 • Prarado prekinę išvaizdą apžiūrint, išpakuojant ar kitų netyčinių veiksmų.
 • Nebuvo išsaugoti prekės įsigijimą įrodantys dokumentai ar pasibaigęs garantinis laikotarpis.
 • Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus

Jeigu grąžinta / pakeista prekė yra kokybiška, pinigai arba jų dalis bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo grąžinimo prašymo formos užpildymo.

Jeigu grąžinta prekė prarado prekinę išvaizdą dėl pirkėjo kaltės, nes buvo netinkamai ir nesaugiai supakuota ar pažeista atidarymo ir apžiūros metu, bus tariamasi su pirkėju individualiai.

2. Prekių garantija

Jeigu pastebėjote gamyklinį ar transportavimo broką, atsiųskite broko nuotraukas mums el. paštu [email protected] , taip greičiau galėsime išspręsti susidariusius nepatogumus.

Suteikiame 2 metų garantiją gamykliniam brokui (išskyrus čiužiniams, antčiužiniams ir užsakymams su individualiu spalvos/gobeleno, komplektacijos pasirinkimu). Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.
Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.
Gamyklinio broko keitimas trunka 2 mėnesius.

Sąlygos garantijai:

 • Pirkėjas turi laikytis surinkimo instrukcijų, pridėtų prie gaminio.
 • Gaminys turi būti naudojamas tik paskirtam tikslui ir prižiūrimas pagal nurodytas priežiūros taisykles.
 • Garantija taikoma tik prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ar prekės transportavimo pardavėjo transportu.

Pirkėjas netenka teisės į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

 • Jei pirkėjas nesilaiko baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių.
 • Jei prekė buvo sugadinta dėl pirkėjo kaltės.
 • Jei baldai buvo pažeisti dėl Force majeure.

Čiužiniai priskiriami higienos prekėms ir nėra grąžintina prekė.
Gavus čiužinį, kiek galima greičiau nuimkite nuo jo polietileninę pakavimo plėvelę. Tai apsaugos gaminį nuo kondensato susidarymo, nuo drėgmės kaupimosi, pelėsių ir puvimo.
Pirmą pusmetį, kas mėnesį, o vėliau kas du mėnesius apverskite naują spyruoklinį čiužinį ant kitos pusės ir apkeiskite galvūgalį į kojūgalį. Tai užtikrins teisingą užpildo pasiskirstymą ir padės išsaugoti čiužinio lygumą.
Niekuomet nesusukite, nelankstykite ir nesuspauskite spyruoklinio čiužinio.
Būtinai kartą į mėnesį čiužinį ir lovos dugną išsiurbkite, kad pašalintumėte besikaupiančius pūkus ir dulkes.
Nenaudokite cheminių priemonių ar baliklių, nes čiužinio medžiaga gali pakisti, dar gali įsigerti kvapas, o juk ant čiužinio miegate.
Niekam, taip pat ir vaikams, neleiskite šokinėti ant lovos. Taip ne tik, kad gadinamas čiužinys, bet ir kyla pavojus nukritus nuo čiužinio susižeisti. Taip pat stenkitės nesėdėti nuolat toje pačioje lovos krašto vietoje.

Čiužinio priežiūros instrukcija:
Kad čiužinys gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės tokių taisyklių:

 1. Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jo šokinėtų).
 2. Čiužinį dėkite ant nejudamo (nereguliuojamo) lentelinio lovos klojinio turinčio ne mažiau kaip 24 lenteles arba ant plokštinio pagrindo su ne didesnėmis kaip 40 mm kiaurymėmis visame paviršiuje. Nedėkite čiužinio ant nelygaus, skirtingo aukščio, sulaužyto ar nepritaikyto pagrindo. Nelaikyti čiužinio ant metalinių grotelių. Netinkami lovos pagrindai neleidžia laisvai cirkuliuoti orui, gali pradėti kauptis drėgmė. Naudodami tinkamą lovos pagrindą ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.
 3. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant nusausinkite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.
 4. Čiužinius, kuriuose yra latekso, reikia ypatingai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės, juos dėti tik ant medinių ar klijuotos medienos grotelių, nes tokio tipo gaminiams reikia ypač gerai ventiliuojamo pagrindo. Čiužinio su lateksu negalima dėti tiesiai ant grindų ar uždaros konstrukcijos lovų.
 5. Čiužinį reikia nešti vertikalioje padėtyje. Tai lengviausias ir saugiausias būdas, norint išvengti pažeidimų.  Šoninius čiužinio laikiklius naudokite tik jį apverčiant, niekada už jų paėmę neneškite.
 6. Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku. Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus.
 7. Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko. Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

Čiužiniams galioja 6 mėnesių garantija gamykliniam brokui, ne vėliau, kaip per 10 darbo dienų nuo pirkėjo pareikštos pretenzijos raštu. Jeigu brokas pasitvirtina, pardavėjas įsipareigoja pirkėjui grąžinti pinigus arba pakeisti brokuotą prekę kita kokybiška preke (jeigu pakeitimui pasirenkama brangesnė prekė), pirkėjas sumoka kainų skirtumą. Jeigu pirkėjas nesutinka keisti prekės, per 14 darbo dienų pardavėjas grąžina sumokėtus pinigus. Tokiu atveju pirkėja apmoka papildomas transportavimo išlaidas.
Ši garantija netaikoma, jeigu gaminys buvo netinkamai laikomas arba naudojamas netinkamu būdu, sugadintas, pakeistas, valytas nepritaikytais tam būdais ir valymo priemonėmis. Garantija neapmoka natūralaus susidėvėjimo, įpjovimų arba subraižymų, taip pat defektų, atsiradusių dėl kratymo ar nelaimingų atsitikimų. Garantija netaikoma, jeigu gaminiai buvo laikomi lauke arba drėgnoje aplinkoje. Ši garantija netaikoma papildomiems ir šalutiniams defektams.

ČIUŽINIO KOKYBĖS GARANTIJA NEGALIOJA ŠIAIS ATVEJAIS:
Jei čiužinys netinkamai laikomas, padėtas ar naudotas, neatsižvelgiant į čiužinių naudojimo ir priežiūros sąlygas arba naudotas ne pagal paskirtį;
esant natūraliam čiužinio nusidėvėjimui / nudilimui (įskaitant spyruokles, dangos sluoksnius, čiužinio apvalkalą);
jei čiužinys laikytas drėgnoje patalpoje ar ne patalpose, ar kitose aplinkos ir oro pokyčiams bei taršai atvirose erdvėse;
esant čiužinio apvalkalo ar bet kurio pobūdžio dėmėms, pradegintoms skylėms ir pan. pažeidimams, atsiradusiems dėl neatsakingo naudojimo;
jei metaliniai čiužinio konstrukcijos elementai (rėmas, spyruoklės) deformuoti dėl lankstymo ar kitos mechaninės veiklos, pavyzdžiui, transportavimo ar pernešimo;
čiužinio aukštis pakito mažiau kaip 20 mm. Čiužinio aukštis gali kisti iki 20 mm; tai susiję su leidžiama naudojamų medžiagų tolerancija ir gamybos technologija;
jei čiužinyje atsiranda įdubimų, ne gilesnių nei 4 cm;
jei čiužinys yra antisanitarinės būklės, t. y., jei ant jo yra bet kokio pobūdžio dėmių;
jei pirkėjas bandė remontuoti ar savarankiškai keisti čiužinio konstrukciją arba jo struktūrą (ilgį, plotį ir pan.);
jei čiužinio defektai atsirado dėl aukštos temperatūros, pavyzdžiui, čiužinys naudotas kaip lyginimo pagrindas;
jei čiužinys yra mechaniškai sugadintas;
jei čiužinio defektai atsirado nepriklausomai nuo gamintojo ir pardavėjo.

×
Pssst....

gauk 5% nuolaidą

Mano krepšelis
Close Recently Viewed
Kategorijos