Sveiki atvykę į mobelia.lt!

Mobelia – Norvegijoje įkurtas skandinaviško interjero dizaino prekės ženklas, kurio vizija – pasiūlyti asmeniškus ir stilingus gaminius, atitinkančius kiekvieno individualų interjero skonį.

Mūsų tikslas yra suteikti Jums galimybę papuošti savo namus stilingais, funkcionaliais ir kokybiškais baldais.
Čia rasite kruopščiai atrinktų šiuolaikiškų baldų su skandinaviško stiliaus prieskoniu.

Apie Mus

Sveiki atvykę į Helios prekybos centrą Klaipėdoje, kur galite rasti tobula skandinaviško stiliaus baldus iš Mobelia – prekės ženklo, kuris reiškia kokybę ir stilių. Nors mes patys nesame gamintojai, mes gerai žinome baldų pramonę ir teikiame aukštos kokybės baldus ir čiužinius už prieinamas kainas. Mes sekiame dizaino tendencijas įvairiose pasaulio vietose ir renkame tai, kas yra mums artima. Mūsų misija – rinktis aukštos kokybės, funkcinius ir technologiškai pažangius baldų gamintojus, atitinkančius mūsų idėjas apie modernų dizainą ir patogumą, taip pat draugišką aplinką. Mes bendradarbiaujame su partneriais, kurie dalyvauja mūsų produktų gamyboje ar prekyboje, ir kartu tobuliname technologijas, optimizuojame gamybos ir pristatymo procesus. Be to, mums svarbu išmintingai naudoti medžiagas, o dauguma atliekų yra perdirbamos. Mes garantuojame 100% rezultatus ir esame pasiruošę džiuginti Jus!

Mūsų Vertybės:

Atvirumas

Mes vertiname kiekvieną klientą ir visada esame atviri dialogui. Mėgstame tai, ką darome, todėl mūsų produktų kokybė yra itin aukšta.

Komfortas

Kiekviename mūsų baldų detales yra sukurtos taip, kad kiekvienas klientas jaustųsi patogiai savo namuose. Visi mūsų produktai atitinka aukščiausius reikalavimus.

Patogumas

Mes vertiname savo klientų laiką ir suteikiame jiems galimybę greitai ir lengvai pirkti mūsų produktus per mūsų svetainę. Detalus produkto aprašymas su nuotraukomis leidžia mūsų klientams greitai ir efektyviai pasirinkti pageidaujamus produktus. O mūsų saugus mokėjimo sistema garantuoja, kad mūsų klientų pinigai yra saugūs.

Pagarba

Mes vertiname savo klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą ir visada laikomės savo įsipareigojimų. Mes vertiname stabilumą, atkaklumą ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Siekiame išlaikyti aukštą verslo reputaciją visose mūsų veiklos srityse.

Efektyvumas

Mes nebe dirbame vien tik proceso dėlei, bet siekiame konkrečių tikslų, skirtų mūsų įmonės ir klientų plėtrai. Mes randa sprendimus greičiausiu būdu, kad pasiektume savo tikslus ir nuolat tobulėjame.

Mūsų Vizija

Mūsų vizija yra tapti viena iš pirmaujančių baldų įmonių Norvegijoje, siūlančia modernius ir viršutinės kokybės produktus. Šis teiginys atspindi mūsų tikslus ir lūkesčius ateityje. Aistra geriems baldams skatina mus ir skatiname pasirinkti baldą, kuris atneš vertę už pinigus ir geriausią kliento patirtį.

Mūsų Misija

Mūsų misija yra sukurti vertę savo klientams kokybe ir prieinamomis kainomis. Mes norime, kad mūsų klientai gautų pirmarūšių, patogaus dizaino baldus už konkurencingą kainą.

Apie Mūsų Gamintojus

Mus Įkvėpia

Meble WERSAL yra šeimos verslas, paremtas daugiausiai kartų patirtimi. Jau daugiau nei 30 metų jis nuosekliai vykdo savo viziją kurti baldus, kurie derina eleganciją, funkcionalumą ir naujausias tendencijas su unikaliu rinkos poreikių sąmoningumu. Mūsų aukščiausios kokybės produktai yra vertinami vis didėjančio klientų skaičiaus visame pasaulyje. Įmonė susitelkia į nuolatinį tobulinimą, kad užtikrintų, jog WERSAL logotipu žymimi baldai yra kuriami atsižvelgiant į vartotojų tikrus poreikius.

Ištyrinkite visas mūsų kolekcijas. Tegul jos būna jūsų namų pokyčių įkvėpimas!

×
Pssst....

gauk 5% nuolaidą

Mano krepšelis
Close Recently Viewed
Kategorijos